środa, 27 sierpnia 2014

Potrzebne wsparcie!

Po pierwsze, to bardzo Wam dziękuję za przemiłe komentarze pod brelokiem. Cieszę się, że Wam się podoba!

A teraz do rzeczy :D

Potrzebna jest Wasza pomoc w każdej formie!
Moje Stowarzyszenie dostało od miasta lokal na preferencyjnych warunkach. Niestety, haczyk jest taki, że sami go musimy wyremontować. Pomyślałyśmy sobie, że ok. Niski czynsz, duża powierzchnia, a remont sprawi, że dostosujemy lokal do naszych potrzeb. Niestety, okazało się, że nie jest jednak to takie proste. Koszt remontu nieoczekiwanie wzrósł prawie 4-krotnie(!), ponieważ konserwatorka dała nam mega trudne i kosztowne zalecenia. :(

wilenska13.qzmianom.org


W związku z tym szukamy wsparcia w różnej formie...
Po pierwsze materiałów takich, które być może ktoś ma w piwnicy czy na strychu i już ich nie potrzebuje... - aktualne zapotrzebowanie mamy TU.
Po drugie, pieniędzy, do tego uruchomiliśmy akcję na polakpotrafi.pl. W ramach podziękowań nasi znajomi zaoferowali ciekawe nagrody, np. sesję foto, voucher do kina, przygotowanie treningu, kurs tańca i wiele innych!
Po trzecie, rąk do pracy! :) Remont zacznie się już pod koniec września!
Po czwarte, przekazywania wiadomości dalej! Może znacie kogoś, kto może nam pomóc? Może znacie firmę, która realizuje wolontariat pracowniczy? Może ktoś coś? Poczta pantoflowa jest nieoceniona!

A po co nam lokal?
Prowadzimy bezpłatne warsztaty dla dzieciaków, młodzieży, rodziców i nauczycieli na terenie całej Warszawy i w okolicach. Współpracujemy z terapeutami, którzy realizują u nas niskopłatną terapię dla osób, których nie stać na korzystanie z komercyjnych poradni. Realizujemy zajęcia na podwórkach i świetlicach i do tej pory byliśmy zależni zawsze od innych - od uprzejmości użyczenia nam miejsca. Teraz mamy szansę mieć miejsce DLA innych - dla dzieciaków i dorosłych, dla których działamy już od 10 lat! Więcej o nas znajdziecie TU.

Gdyby ktoś chciał i mógł wlepić kody na swoje strony, podaję je:

Pionowa mniejsza (jak u mnie) wklejka:
<iframe height="540px" src="http://polakpotrafi.pl/api/wklejka/styled/wilenska-13" frameborder="0"></iframe>

Pionowa większa:
<iframe frameborder="0" height="580px" width="340px" src="http://polakpotrafi.pl/api/wklejka/box/wilenska-13"></iframe>

Pozioma wklejka: 
<iframe frameborder="0" width="620px" src="http://polakpotrafi.pl/api/wklejka/box2/wilenska-13"></iframe>

6 komentarzy:

 1. A mogłabyś przygotować/pobrać kod takiej pionowej wklejki do umieszczenia na blogu, na pasku bocznym? Myślę, że wiele osób w ten sposób zechciałoby zareklamować akcję :) Ja na pewno :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepiej pochodzić po firmach i zapytać o wsparcie, bo oni mogą sobie to odpisać, a co najważniejsze mniej zapłacić. Tak parę lat temu uzbieraliśmy pieniążki na wycieczkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też robimy! Firmy teraz chętniej wysyłają np. wolontariuszy. :) o pieniążki ciężko, bo decydują na co przeznaczyć pieniądze do końca stycznia i proszą, żebyśmy zgłosili się w styczniu. Tylko my wtedy będziemy już po remoncie...

   Usuń